Autobusu kustība

Ar 2017.gada 1.jūniju vasaras periodā mainās Naujenes pagasta pārvaldes autobusa kustības saraksts maršrutā Cirši –  Naujene – Vecstropi –Lociki – Cirši

Maršrutā Cirši-Krauja-Židina-Cirši autobuss vasaras periodā nekursēs

 

Nr.p.k. Pieturvietas nosaukums 1.

reiss

2.

reiss

 

1. Cirši 6.50 16.55
2. Naujenes pamatskola 6.55 17.00
3. Cirši 7.00 17.04
4. Naujene 7.01 17.05
5. Viļuši 7.03 17.07
6. Teivāni 7.04 17.10
7. Naujenes JSC (Krauja) 7.05 17.12
8. Naujenes bērnu nams 7.06 17.14
9. Vecstropi – 1 7.10 17.18
10. Vecstropi – 2 7.12 17.20
11. Stropi 7.15 17.23
12. Lociki (autopietura) 7.20 17.28
13. Stropi 7.23 17.30
14. Vecstropi – 2 7.25 17.32
15. Vecstropi – 1 7.26 17.35
16. Naujenes bērnu nams 7.31 17.37
17. Naujenes JSC (Krauja) 7.33 17.42
18. Teivāni 7.37 17.43
19. Viļuši 7.40 17.44
20. Naujene (pie muzeja) 7.43 17.46
21. Naujenes ciems 7.45 17.48
22. Cirši 7.47 17.52
23. Naujenes pamatskola 7.50  
24. Cirši 7.52