Norisinājās Naujenes pagasta atklātais florbola turnīrs jauniešiem

  1. septembrī Naujenes jaunatnes un sporta centra sporta zālē notika Naujenes atklātais florbola turnīrs jauniešiem no 15 gadiem. Turnīrs norisinājās Daugavpils novada dienu ietvaros un tajā piedalījās tie pagasti, kuri šogad tiks īpaši izcelti novada dienās: Ambeļi, Biķernieki un Naujenes pagasts, kuru pārstāvēja divas komandas – Naujenes ciema un Ceļinieku ciemata komandas.

Komandas izspēlēja viena apļa turnīru, kur katra komanda tikās ar katru pretinieku. Pēc sīvām un saspringtām cīņām par labākajiem izrādījās Biķernieki, kuri visās trijās spēlēs izrādījās spēcīgāki, otrie palika naujenieši, kuriem viena uzvara, viens zaudējums un viens neizšķirts, trešie ierindojās jauniešu komanda no Ceļinieku ciematu, ceturtie, diemžēl, palika komanda no Ambeļiem, kuri tomēr katrā cīņā  izrādīja sīvu, jo sīvu pretestību pretiniekiem. Katrā komandā tika noteikts arī labākais spēlētājs, uzvarētājiem tas bija Rolands Smirnovs, naujeniešiem vārtsargs Andrejs Lipiņš, trešās vietas ieguvējiem – snaiperis Rodrigo Skalders.

Kā atzīmēja sacensību galvenais tiesnesis Edgars Kucins, florbols ir sporta veids, kurš aktīvi uzņem popularitāti un Daugavpils novada dienas ir vēl viens iemesls popularizēt šo aktīvo sporta veidu un nest viņu masās. Naujenes jaunatnes un sporta centrs visiem pateicas par dalību!

FOTOGALERIJA

Info sagatavoja: Viktors Andruškevičs