Sacensībās “Lieldienu zaķa pēdās” uzvar “Čebureki”

11.aprīlī Naujenes jaunatnes un sporta centrs Lociku ciematā organizēja slēpņošanas sacensības “Lieldienu zaķa pēdās”. Kopumā Lieldienu zaķa medībās devās 9 komandas no Naujenes, Lociku un Maļinovas ciematiem.

Sacensību ietvaros bērniem un jauniešiem tika piedāvāta iespēja iepazīt Lociku ciematu, izmantojot mobilo aplikāciju. Komandu uzdevums bija mērot 4 km garu distanci, veicot dažādus ar Lieldienām un Lociku ciemata vēsturi saistītus uzdevumus, savukārt par labāko tika atzīta komanda, kas sakrājusi visvairāk punktus visīsākajā laika periodā.

Visas pirmajā trijniekā iekļuvušās komandas distancē sakrāja 930 no 950 iespējamajiem punktiem, taču par izšķirošo kļuva komandas “Čeburieki” atjautība bonusu jautājumu sadaļā – uzmanīgi sekojot līdzi uzdevumu aprakstā minētajiem faktiem, puiši no Naujenes spēja pareizi atbildēt uz visiem bonusa jautājumiem, izcīnot godalgoto pirmo vietu. Otrajā pozīcijā ierindojās Lociku ciemata meiteņu komanda “EEE Rock”, kas apsteidza jauniešu komandu “Hamburgeri” no Maļinovas pēc laika kritērija.