Aicinām iedzīvotājus iesaistīties Lielajā Talkā

Sestdien, 28. aprīlī visā Latvijā notiks Lielā talka, kurā aicinām iesaistīties arī Tevi, un kopā ar savu ģimeni, draugiem un citiem pozitīviem cilvēkiem doties sakopt teritoriju, kas mums apkārt.  Aicinām arī šogad būt aktīviem un piedalīties mūsu ciemu, atpūtas un tūristu iecienītu vietu sakārtošanā.

Aicinām ikvienu Naujenes pagasta iedzīvotāju piedalīties talkā! Piesārņoto vietu pieteikšana un talkas reģistrācija notiek  vietnē www.talkas.lv. Lai saņemtu talkas maisus un vienotos par savākto atkritumu izvešanu, lūdzam sazināties ar Naujenes pagasta pārvaldes speciālistu Valēriju Mihejevu, tālr. 26465559 vai 65476840, kā arī rakstot e-pastā pārvalde@ naujene.lv.

Naujenes pagasta pārvalde sakops iecienītās tūrisma vietas, savācot atkritumus, sagrābjot pērnā rudens lapas, novācot nokritušos zarus un veicot citus tradicionālos pavasara darbus.

Naujenes un Lāču pamatskolas savāks atkritumus gar ceļmalām skolām pieguļošajās teritorijās. Vecāki un citi interesenti var pievienoties skolu talkas aktivitātēm. Pieteikšanās talkai līdz 25.04.2018. Informācija pa tālr. 65476840, 26465559 vai 20219044

Iedzīvotājiem ir iespēja pie atkritumu konteineriem katrā ciemā izlikt lielgabarīta atkritumus (t.sk. mēbeles, plastmasas un metāla izstrādājumus, būvgružus) līdz 29. aprīlim, izņemot bīstamos atkritumus ( sadzīves tehniku, riepas, spuldzes, medicīnas preces u.c.). Lielgabarīta atkritumu izvešana (kuri atradīsies pie atkritumu konteineriem) par pagasta pārvaldes līdzekļiem  būs iespējama no š.g. 27. aprīļa līdz 29.aprīlim.